| Ürün | Açıklama |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişilebilir Deniz Hava Yastıkları |
| Malzeme | % 100 A sınıfı doğal kauçuk |
| Türü | Şişme, kaldırma, yuvarlama, fırlatma |
| Çapraz | 0.5m-3.0m veya İsteğe göre |
| Uzunluk | 1.0m-28.0m veya İsteğe göre |
| Çalışma Baskısı | 0.05-0.25 mpa |
| Standart | ISO14409 ve GB/T1590-2006 sistemi ile gerçekleştirilmiştir. |
| Aksesuarlar | Q355/SS304/SS316, Basınçölçer, Tee, fiş, anahtar, şişme tüpü |
| Paketleme | İç plastik torba; Dış standart ahşap paletler. |
| Renk | Siyah |
| Sertifikalar | ABS, BV, KR, LR, GL, NK, RINA, DNV, RMRS |
| Başvurular | Gemi atma ve demirleme, Deniz kurtarma ve enkaz kaldırma, Kuru doklama ve gemi onarımları, Köprü inşası ve onarımı, Iskele ve iskele inşası,Ağır makine ve ekipmanların su üzerinde taşınması, Deniz gemisinin kaldırılması ve fırlatılması |
| OEM | Hoş geldiniz. |
| Çapraz | Çalışma Baskısı | Çalışma yüksekliği | Taşıma kapasitesi KN/m | Taşıma kapasitesi ton/m |
|---|---|---|---|---|
| D=1,0m | 0.14Mpa | 0.6m | 87.96 | 8.98 |
| D=1,0m | 0.14Mpa | 0.5m | 109.96 | 11.22 |
| D=1,0m | 0.14Mpa | 0.4m | 131.95 | 13.46 |
| D=1.2m | 0.12Mpa | 0.7m | 94.25 | 9.62 |
| D=1.2m | 0.12Mpa | 0.6m | 113.10 | 11.54 |
| D=1.2m | 0.12Mpa | 0.5m | 131.95 | 13.46 |
| D=1.2m | 0.12Mpa | 0.4m | 150.80 | 15.39 |
| D=1.5m | 0.10Mpa | 0.9m | 94.25 | 9.62 |
| D=1.5m | 0.10Mpa | 0.8m | 109.96 | 11.22 |
| D=1.5m | 0.10Mpa | 0.7m | 125.66 | 12.82 |
| D=1.5m | 0.10Mpa | 0.6m | 141.37 | 14.43 |
| D=1.5m | 0.10Mpa | 0.5m | 157.08 | 16.03 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 1.1m | 98.96 | 10.10 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 1.0m | 113.10 | 11.54 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 0.9m | 127.33 | 12.98 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 0.8m | 141.37 | 14.43 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 0.7m | 155.51 | 15.87 |
| D=1.8m | 0.09Mpa | 0.6m | 169.65 | 17.31 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 1.2m | 100.53 | 10.26 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 1.1m | 113.10 | 11.54 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 1.0m | 125.66 | 12.82 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 0.9m | 138.23 | 14.11 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 0.8m | 150.80 | 15.39 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 0.7m | 163.36 | 16.67 |
| D=2,0m | 0.08Mpa | 0.6m | 175.93 | 17.95 |