Η κυλινδρική Υποβρύχια Σάκος Ανύψωσης Αέρα είναι ένα ανθεκτικό σύστημα πλευστότητας ειδικά σχεδιασμένο για ανύψωση σε βαθιά νερά, μεγάλης κλίμακας διάσωση και θαλάσσιες μηχανολογικές εργασίες υψηλού φορτίου. Κατασκευασμένος από συνθετικό ύφασμα εξαιρετικά υψηλής αντοχής σε συνδυασμό με πολυστρωματικές ενισχυμένες ελαστομερείς επικαλύψεις, ο σάκος προσφέρει εξαιρετική αντοχή σε εφελκυσμό, αντίσταση στην πίεση και μακροχρόνια ανθεκτικότητα σε ακραίες υποβρύχιες συνθήκες.
Η κυλινδρική του διαμόρφωση έχει σχεδιαστεί για να μεγιστοποιεί την αποδοτικότητα κάθετης ανύψωσης, διατηρώντας παράλληλα εξαιρετική σταθερότητα υπό υψηλά φορτία. Η δομή ελαχιστοποιεί τη συγκέντρωση τάσεων και εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή πίεσης, καθιστώντας την ιδιαίτερα κατάλληλη για την ανύψωση μεγάλων βυθισμένων κατασκευών. Κάθε μονάδα είναι εξοπλισμένη με ενισχυμένους ιμάντες ανύψωσης, βαρέως τύπου κρίκους, βαλβίδες πλήρωσης υψηλής χωρητικότητας και αυτόματα συστήματα προστασίας από υπερβολική πίεση για να διασφαλιστεί ασφαλής και ελεγχόμενη λειτουργία.
Διαθέσιμο σε χωρητικότητες που κυμαίνονται από 10 τόνους έως πάνω από 500 τόνους, το σύστημα υποστηρίζει τόσο αυτόνομη χρήση όσο και αρθρωτές διαμορφώσεις. Εφαρμόζεται ευρέως σε διάσωση σε βαθιά νερά, υποστήριξη υπεράκτιων πλατφορμών και έργα ανύψωσης μεγάλων κατασκευών, προσφέροντας μια οικονομικά αποδοτική και ευέλικτη εναλλακτική λύση σε λύσεις που βασίζονται σε γερανούς.
Σε μια επιχείρηση ανάκτησης σκάφους στα ανοικτά της Δυτικής Αφρικής, ένα σκάφος ανεφοδιασμού 2.500 τόνων είχε βυθιστεί μερικώς σε βάθος περίπου 45 μέτρων μετά από δομική αστοχία. Η επιχείρηση διάσωσης απαιτούσε μια ασφαλή και ελεγχόμενη μέθοδο ανύψωσης χωρίς να βασίζεται αποκλειστικά σε γερανοφόρα σκάφη βαρέως τύπου λόγω του υψηλού λειτουργικού κόστους και της περιορισμένης διαθεσιμότητας.
Χρησιμοποιήθηκαν κυλινδρικοί υποβρύχιοι σάκοι ανύψωσης αέρα Hongruntong σε αρθρωτή διαμόρφωση ανύψωσης. Πολλαπλοί σάκοι υψηλής χωρητικότητας τοποθετήθηκαν στρατηγικά κατά μήκος του κύτους για την ομοιόμορφη κατανομή των δυνάμεων ανύψωσης. Μέσω συγχρονισμένης πλήρωσης, το σκάφος ανυψώθηκε σταδιακά σε στάδια, διασφαλίζοντας τη δομική ακεραιότητα και αποτρέποντας ξαφνικές καταπονήσεις.
Η επιχείρηση ολοκληρώθηκε επιτυχώς με μείωση σχεδόν 40% στο συνολικό κόστος διάσωσης. Η αρθρωτή προσέγγιση επέτρεψε ακριβή έλεγχο πλευστότητας και βελτιωμένη ασφάλεια για τους δύτες. Ο πελάτης τόνισε την αξιοπιστία του συστήματος, ιδιαίτερα την ικανότητά του να διατηρεί σταθερή απόδοση υπό την πίεση των βαθιών νερών και τις επαναλαμβανόμενες συνθήκες υψηλού φορτίου.
| Όνομα Προϊόντος | Υποβρύχιοι Σάκοι Ανύψωσης Αέρα |
| Πρώτη Ύλη | Ύφασμα Επικάλυψης Ανώτερης PVC |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος | 500kg, 1000kg, 5000kg, 10000kg, κ.λπ. |
| Πάχος | 0.4mm-2.5mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλε, Μαύρο, κ.λπ. |
| Πυκνότητα | 0.33-0.9g/cm³ |
| Συντελεστής Ασφαλείας | 7:1 |
| Αξεσουάρ | Βαλβίδα, Σωλήνας Φουσκώματος, Υλικό Επισκευής |
| OEM | Καλώς ορίσατε |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ανοχές | +/- 0.03 στις πυκνότητες, +/- 0.2 mm στο πάχος, +/- 0 έως +3mm στο πλάτος, +/- 0 έως +3mm στο μήκος |
| Μοντέλο | Πλευστότητα (kg) | Πλευστότητα (lbs) | Διάμετρος (mm) | Μήκος (mm) | Περίπου. Βάρος (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1.000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1.103 | 800 | 1.000 | 8 |
| HM-C03 | 1.000 | 2.205 | 1.000 | 1.500 | 11 |
| HM-C04 | 2.000 | 4.410 | 1.300 | 1.500 | 20 |
| HM-C05 | 4.000 | 8.820 | 1.600 | 2.000 | 50 |
| HM-C06 | 6.000 | 13.230 | 2.000 | 2.000 | 66 |
| HM-C07 | 8.000 | 17.640 | 2.000 | 2.600 | 75 |
| HM-C08 | 10.000 | 22.050 | 2.400 | 2.400 | 80 |
| HM-C09 | 15.000 | 33.075 | 2.600 | 3.000 | 110 |
| HM-C10 | 20.000 | 44.100 | 3.000 | 3.000 | 130 |
| HM-C11 | 30.000 | 66.150 | 3.000 | 4.500 | 170 |
| HM-C12 | 50.000 | 110.250 | 4.000 | 4.000 | 220 |
| HM-C13 | 70.000 | 154.350 | 4.000 | 5.700 | 310 |
| HM-C14 | 100.000 | 220.500 | 4.000 | 8.000 | 450 |
| HM-C15 | 150.000 | 330.750 | 5.000 | 8.000 | 660 |
| HM-C16 | 200.000 | 441.000 | 5.000 | 10.000 | 900 |