| Naam van het product | Drijvende zakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Dikte | 0.4 mm-2.5 mm, of op aanvraag |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of op aanvraag |
| kenmerk | Superieure drijfkracht |
| Naam | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Ontwerplevensduur | 6 tot 10 jaar |
| Werkdruk | 4-8 kPa |
| Gewoonlijk | Drijvend en opheffen |
| Inwendige materialen | PVC met hoge prestaties |
| Naam | Waterzakken voor kraanbelastingstests |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Loadcell | 10-150 Tons |
| Capacity | 1T - 150T |
| Features | Durability, Adjustable Weight |
|---|---|
| Naam | Waterzakken voor kraanbelastingstests |
| Material | Top Notch PVC |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Loadcell | 10-150 Tons |
| Features | Durability, Adjustable Weight |
|---|---|
| Name | Crane Load Test Water Bags |
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Name | Crane Load Test Water Bags |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Laadcel | 10 tot 150 ton |
| Capaciteit | 1T - 150T |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| naam | Waterzakken voor kraanbelastingstests |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Laadcel | 10 tot 150 ton |