| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Verpakking | Pallets, houten doos |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Type | Cylindrical |
| Layers | 1-6Ply, or as Request |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Versterking | Nylon stof |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Versterking | Nylon stof |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Product Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |
| Product Name | Marine Floating Barrier |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |