| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Garantie | 36 maanden |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Sollicitatie | Structurele belastingstests, proefbelastingstests |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Sollicitatie | Structurele belastingstests, proefbelastingstests |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |