| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως requesta |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| όνομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως requesta |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως requesta |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Features | Durability, Adjustable Weight |
|---|---|
| Ονομασία | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
| Material | Top Notch PVC |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Loadcell | 10-150 Tons |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Συσκευασία | Παλέτες, ξύλινο κουτί |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ειδικότητα | Μηχανισμοί πλήρωσης και αποστράγγισης |
|---|---|
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυναμικότητα | 1Τ - 150Τ |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Δάχος | 00,4 mm-2,5 mm ή κατά παραγγελία |
| Όνομα προϊόντος | σακούλα βάρους νερού |
|---|---|
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ικανότητα | 1Τ - 150Τ |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ονομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| Χρώμα | Μαύρο, κίτρινο, πορτοκαλί ή ως αίτημα |
| υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |