| Ονομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ονομασία | Δοκιμασία φορτίου με βάρος νερού |
|---|---|
| Ειδικότητα | Δυνατά και ανθεκτικά υλικά |
| Υλικό | Υψηλότερο PVC |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυναμικότητα | 1Τ - 150Τ |
| όνομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ονομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| Ικανότητα | 1Τ - 150Τ |
| υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| όνομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ικανότητα | 1Τ - 150Τ |
| Ειδικότητα | Ακριβής και αξιόπιστος |
|---|---|
| Υλικό | Εξαιρετικό PVC |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυναμικότητα | 1Τ - 150Τ |
| Στρώματα | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Ονομασία | Δοκιμασία φόρτωσης αποδεκτών υδάτινων σάκων |
|---|---|
| Ειδικότητα | Εύκολη μεταφορά και μεταφορά |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυναμικότητα | 1Τ - 150Τ |
| Όνομα προϊόντος | σακούλα βάρους νερού |
|---|---|
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| όνομα | Δοκιμαστικές υδάτινες σακούλες φορτίου γερανού |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Κύκλος φόρτωσης | 10-150 τόνοι |