| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |