| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| Υλικό | Υφασμάτινα υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, Κίτρινο, Πορτοκαλί, ή όπως ζητείται |
| Ονομασία | Υψηλής ισχύος φουσκωτοί αερόσακοι |
| Χρήση | Υποβρύχια ανύψωση με αέρα, διάσωση, μεγάλη επιβίωση |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Ονομασία | Υψηλής ισχύος φουσκωτοί αερόσακοι |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινα υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Κύλινδρο | Πληθωρισμός και απελευθέρωση πίεσης |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
|---|---|
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Δάχος | 0.4mm-2.5mm, ή όπως ζητείται |
| Κύλινδρο | Πληθωρισμός και απελευθέρωση πίεσης |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Ονομα | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Στρώμα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Ονομασία | Υψηλής ισχύος φουσκωτοί αερόσακοι |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Ζεστά Καλωσορίστηκα |
| Εφαρμογή | Δραστηριότητες διάσωσης, υποβρύχια κατασκευή |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Κύλινδρο | Πληθωρισμός και απελευθέρωση πίεσης |
| Ονομασία | Υποβρύχιες τσάντες ανελκυστήρων αέρα |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Ονομασία | Υψηλής ισχύος φουσκωτοί αερόσακοι |
|---|---|
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| χρήση | Υποβρύχια ανύψωση με αέρα, διάσωση, μεγάλη επιβίωση |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Χρώμα | Μαύρο, Κίτρινο, Πορτοκαλί ή Κατόπιν Προαίρεσης |
| Όνομα προϊόντος | Σάκοι επιβίωσης |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαία επίστρωση επίστρωσης PVC |
| Χρώμα | Μαύρο, κίτρινο, πορτοκαλί ή ως αίτημα |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Εφαρμογή | Εργασίες διάσωσης, υποβρύχια κατασκευή |
| Ονομασία προϊόντος | σακούλα βάρους νερού |
|---|---|
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Δάχος | 0.4mm-2.5mm, ή όπως ζητείται |