| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Type | Parachute |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Zwart, geel, oranje of op aanvraag |
| naam | Zware opblaasbare airbags |
| Gebruik | Onderwater luchtheffen, reddingswerkzaamheden, grote drijfkracht |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Naam | Zware opblaasbare airbags |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Valve | Inflatie en drukvrijstelling |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of op aanvraag |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
|---|---|
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Dikte | 0.4 mm-2.5 mm, of op aanvraag |
| Valve | Inflatie en drukvrijstelling |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Naam | Zware opblaasbare airbags |
|---|---|
| OEM's | Warm ontvangen |
| Toepassing | Reddingsoperaties, onderwaterbouw |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Valve | Inflatie en drukvrijstelling |
| naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Naam | Zware opblaasbare airbags |
|---|---|
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| gebruik | Onderwater luchtheffen, reddingswerkzaamheden, grote drijfkracht |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of op aanvraag |
| Productnaam | Drijvende zakken |
|---|---|
| Materiaal | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Applicatie | Salvage Operations, Underwater Construction |
| Naam van het product | water gewicht zak |
|---|---|
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of op aanvraag |
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Dikte | 0.4 mm-2.5 mm, of op aanvraag |