| Όνομα Προϊόντος | Υποβρύχιοι Αεροφόροι Σάκοι Ανύψωσης |
| Πρώτη Ύλη | Ανώτερο Ύφασμα Επικαλυμμένο με PVC |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος | 500kg, 1000kg, 5000kg, 10000kg, κ.λπ. |
| Πάχος | 0.4mm-2.5mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Χρώμα | Κίτρινο, Μπλε, Μαύρο, κ.λπ. |
| Πυκνότητα | 0.33-0.9g/cm³ |
| Συντελεστής Ασφαλείας | 7:1 |
| Αξεσουάρ | Βαλβίδα, Σωλήνας Φουσκώματος, Υλικό Επισκευής |
| OEM | Καλώς ορίσατε |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ανοχές | +/- 0.03 στις πυκνότητες, +/- 0.2 mm στο πάχος, +/- 0 έως +3mm στο πλάτος, +/- 0 έως +3mm στο μήκος |
| Μοντέλο | Πλευστότητα (kg) | Πλευστότητα (lbs) | Διάμετρος (mm) | Μήκος (mm) | Βάρος (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1.000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1.103 | 800 | 1.000 | 8 |
| HM-C03 | 1.000 | 2.205 | 1.000 | 1.500 | 11 |
| HM-C04 | 2.000 | 4.410 | 1.300 | 1.500 | 20 |
| HM-C05 | 4.000 | 8.820 | 1.600 | 2.000 | 50 |
| HM-C06 | 6.000 | 13.230 | 2.000 | 2.000 | 66 |
| HM-C07 | 8.000 | 17.640 | 2.000 | 2.600 | 75 |
| HM-C08 | 10.000 | 22.050 | 2.400 | 2.400 | 80 |
| HM-C09 | 15.000 | 33.075 | 2.600 | 3.000 | 110 |
| HM-C10 | 20.000 | 44.100 | 3.000 | 3.000 | 130 |
| HM-C11 | 30.000 | 66.150 | 3.000 | 4.500 | 170 |
| HM-C12 | 50.000 | 110.250 | 4.000 | 4.000 | 220 |
| HM-C13 | 70.000 | 154.350 | 4.000 | 5.700 | 310 |
| HM-C14 | 100.000 | 220.500 | 4.000 | 8.000 | 450 |
| HM-C15 | 150.000 | 330.750 | 5.000 | 8.000 | 660 |
| HM-C16 | 200.000 | 441.000 | 5.000 | 10.000 | 900 |