| Naam | Pneumatische luchtophefzakken |
|---|---|
| Binnenlaag | Natuurrubber |
| Versterking | Slijmstoflaag |
| Buitenlaag | Natuurrubber |
| Materiaal | Natuurrubber met een hoge treksterkte |
| Naam | Airbags van maritiem rubber |
|---|---|
| Functie | Veilig en milieuvriendelijk |
| Binnenste laag | Natuurlijk rubber |
| Versterking | Slijmstoflaag |
| Standaard | ISO14409:2011 |
| Naam | op zwaar werk berekende luchtkussens voor het opheffen |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Versterking | Stoffen van bandensnoer |
| Diameter | 0.5M-3.0M |
| Lange | 3M-28M |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| naam | Opblaasbare luchtzakken |
| Eigenschap | Herbruikbaar en Lange Levensduur |
| Lagen | 5-13Vraag of als verzoek |
| OEM-producten | Warm verwelkomd |
| Lange | 3M-28M of op aanvraag |
|---|---|
| Diameter | 0.5M-3.0M |
| Diameters | 0.8m - 2,5m |
| Druk | 0.05-0.25 MPA |
| Gebruik | Scheepslachten, scheepsheffen, reddingswerkzaamheden, zware scheepsheffen, bruggenbouw |
| Naam | Maritieme reddingszakken |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam, groot drijfvermogen |
| Versterking | Slijmstoflaag |
| Drijfvermogen | 1-250 ton |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| Kenmerken | Met hoge weerstand en duurzaamheid |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Versterking | Gelag van de banden |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| Lange | 3M-28M, of op aanvraag |
| Naam | Airbags van rubber van schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit (NR) |
| Binnenlaag | Natuurrubber |
| Versterking | Slijmstoflaag |
| Buitenlaag | Natuurrubber |
| Naam | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| kenmerk | Superieure drijfkracht |
| Type | Parachute |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |