Airbags voor boten zijn gespecialiseerde opblaasbare scheepsliftapparaten die zijn ontworpen voor onderwaterredding, heropwaardering van gezonken of gedeeltelijk ondergedompelde schepen, verplaatsing van zware onderzeese objecten,en gecontroleerde drijfkrachtDeze airbags zijn vervaardigd van hoogwaardige synthetische bandensnoerstof en zijn ingekapseld in slijtvast maritiem rubber.en structurele veerkracht onder onderdompeling.
Deze airbags zijn ontworpen om bestand te zijn tegen hydrostatische druk, herhaalde opblaascycli, slijtage door onderwaterstructuren en corrosieve effecten van zeewater.Hun meerlaagse versterking zorgt voor een gelijkmatige spanningsverdeling en minimaliseert de lokale spanning tijdens het tillen.
Een scheepsreddingsonderneming in de Noordzee heeft met succes een gedeeltelijk ondergedompeld vrachtschip van 2.800 ton met behulp van Hongruntong Marine's Boat Air Bags weer op zee gebracht.De operatie omvatte gedetailleerde drijfkrachtberekeningen, strategische plaatsing van airbags en gecontroleerde inflatie-sequentie om gelijkmatige hefkrachten en stabiliteit te garanderen.
De elastische structuur van de airbags is aangepast aan de contouren van de romp en de onregelmatigheden van de zeebodem, waardoor een soepele, voorspelbare opheffing mogelijk is zonder rompvervorming.de airbags werden hergebruikt voor het herpositioneren van extra onderzeese apparatuur, die hun duurzaamheid en operationele veelzijdigheid aantonen.
| Productnaam | Airbags voor boten |
|---|---|
| Grondstoffen | PVC-bekledingsstof |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Grootte | 500 kg, 1000 kg, 5000 kg, 10000 kg, enz. |
| Dikte | 0.4-1.2 mm, of op aanvraag |
| Kleur | Geel, blauw, zwart, enz. |
| Dichtheid | 00,33-0,9 g/cm3 |
| Veiligheidsfactor | 7:1 |
| Toleranties | ±0,03 op dichtheid, ±0,2 mm op dikte, ±0 tot +3 mm op breedte, ±0 tot +3 mm op lengte |
| Model | Drijfvermogen (kg) | Driftvermogen (lbs) | Diameter (mm) | Lange (mm) | Ongeveer Gewicht (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-ULB01 | 200 | 441 | 500 | 1,000 | 5 |
| HM-ULB02 | 500 | 1,103 | 800 | 1,000 | 8 |
| HM-ULB03 | 1,000 | 2,205 | 1,000 | 1,500 | 11 |
| HM-ULB04 | 2,000 | 4,410 | 1,300 | 1,500 | 20 |
| HM-ULB05 | 4,000 | 8,820 | 1,600 | 2,000 | 50 |
| HM-ULB06 | 6,000 | 13,230 | 2,000 | 2,000 | 66 |
| HM-ULB07 | 8,000 | 17,640 | 2,000 | 2,600 | 75 |
| HM-ULB08 | 10,000 | 22,050 | 2,400 | 2,400 | 80 |
| HM-ULB09 | 15,000 | 33,075 | 2,600 | 3,000 | 110 |
| HM-ULB10 | 20,000 | 44,100 | 3,000 | 3,000 | 130 |
| HM-ULB11 | 30,000 | 66,150 | 3,000 | 4,500 | 170 |
| HM-ULB12 | 50,000 | 110,250 | 4,000 | 4,000 | 220 |
| HM-ULB13 | 70,000 | 154,350 | 4,000 | 5,700 | 310 |
| HM-ULB14 | 100,000 | 220,500 | 4,000 | 8,000 | 450 |
| HM-ULB15 | 150,000 | 330,750 | 5,000 | 8,000 | 660 |
| HM-ULB16 | 200,000 | 441,000 | 5,000 | 10,000 | 900 |