De cilindrische Underwater Air Lift Bag is een robuust en veelzijdig drijfvermogen dat speciaal is ontworpen voor hoogfrequente maritieme operaties in veeleisende omgevingen zoals havens,riviertechnische terreinenDe zak is vervaardigd van hoogsterke polyesterstof met een meerlagige slijtvast coating en biedt uitzonderlijke duurzaamheid tegen slijtage, doorbooringen,en mechanische inslagen.
De cilindervormige opstelling zorgt voor een stabiele hefprestatie en een gelijkmatige drijfkrachtverdeling, zelfs onder ongelijke belastingomstandigheden.met een gewicht van niet meer dan 50 kg, en industriële opblaasventielen, waardoor een veilige en efficiënte behandeling mogelijk is tijdens herhaaldelijk gebruik.
Het product is verkrijgbaar in een breed scala van capaciteiten van 3 tot meer dan 250 ton en is ideaal voor toepassingen met een continu gebruik waarbij betrouwbaarheid en operationele efficiëntie van cruciaal belang zijn.Het is vooral geschikt voor projecten die een snelle implementatie vereisen, herhaaldelijk tillen, en minimale stilstand.
Bij een groot havenvergrotingsproject in Zuid-Amerika moesten aannemers in ondiepe en met afval gevulde wateren dikwijls onder water gelegen baggerleidingen en zware sedimentapparatuur opheffen en opnieuw plaatsen.De bedrijfsomgeving omvatte een hoge troebelheid, ongelijke zeebodemomenten, en continue dagelijkse gebruiksvereisten.
Hongruntong-cilindervormige onderwater luchtliftzakken werden geselecteerd vanwege hun superieure slijtvastheid en betrouwbaarheid bij herhaaldelijk gebruik.De zakken werden gebruikt om pijpleidingsonderdelen te tillen en te stabiliseren tijdens het baggeren en verplaatsen.
In een periode van drie maanden werden de luchthefzakken in meer dan 120 hefcycli ingezet zonder aanzienlijke slijtage of verslechtering van de prestaties.de noodzaak van zware kraanhefmachines werd tot een minimum beperktDe opdrachtgever meldde lagere onderhoudskosten en benadrukte de duurzaamheid van het product als een belangrijk voordeel voor langetermijnprojecten.
| Productnaam | Onderwater luchtliftzakken |
|---|---|
| Grondstoffen | PVC-bekledingsstof van hogere kwaliteit |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Grootte | 500 kg, 1000 kg, 5000 kg, 10000 kg, enz. |
| Dikte | 0.4 mm-2.5 mm, of op aanvraag |
| Kleur | Geel, blauw, zwart, enz. |
| Dichtheid | 00,33-0,9 g/cm3 |
| Veiligheidsfactor | 7:1 |
| Accessoires | Valve, opblaasbare buis, reparatiemateriaal |
| OEM-producten | Welkom. |
| Garantie | 3 jaar |
| Toleranties | +/- 0,03 op dichtheden +/- 0,2 mm op dikte +/- 0 tot +3 mm op breedte +/- 0 tot +3 mm op lengte |
| Model | Drijfvermogen [kg] | Drijfkracht [lbs] | Diameter [mm] | Lange [mm] | Gewicht [kg] |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1,000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1,103 | 800 | 1,000 | 8 |
| HM-C03 | 1,000 | 2,205 | 1,000 | 1,500 | 11 |
| HM-C04 | 2,000 | 4,410 | 1,300 | 1,500 | 20 |
| HM-C05 | 4,000 | 8,820 | 1,600 | 2,000 | 50 |
| HM-C06 | 6,000 | 13,230 | 2,000 | 2,000 | 66 |
| HM-C07 | 8,000 | 17,640 | 2,000 | 2,600 | 75 |
| HM-C08 | 10,000 | 22,050 | 2,400 | 2,400 | 80 |
| HM-C09 | 15,000 | 33,075 | 2,600 | 3,000 | 110 |
| HM-C10 | 20,000 | 44,100 | 3,000 | 3,000 | 130 |
| HM-C11 | 30,000 | 66,150 | 3,000 | 4,500 | 170 |
| HM-C12 | 50,000 | 110,250 | 4,000 | 4,000 | 220 |
| HM-C13 | 70,000 | 154,350 | 4,000 | 5,700 | 310 |
| HM-C14 | 100,000 | 220,500 | 4,000 | 8,000 | 450 |
| HM-C15 | 150,000 | 330,750 | 5,000 | 8,000 | 660 |
| HM-C16 | 200,000 | 441,000 | 5,000 | 10,000 | 900 |
Onder normale omstandigheden kunnen de zakken honderden cycli lang hergebruikt worden bij goed onderhoud.
Ja, ze zijn zeer effectief in ondiepe en beperkte omgevingen zoals rivieren en havens.
Ze zijn gemaakt van meerlagig bekleed materiaal dat speciaal is ontworpen om weerstand te bieden aan wrijving door zand en puin.
Met de juiste voorbereiding kan de installatie en opblazen binnen enkele minuten worden voltooid.
Vermijd contact met scherpe voorwerpen, controleer de luchtdruk en zorg voor een goede rigging voor het tillen.