| Ονομασία προϊόντος | Θαλάσσιο πλωτό φράγμα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| χαρακτηριστικό | Υψηλότερη επιβίωση |
| Ονομασία | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Ονομασία | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| χαρακτηριστικό | Υψηλότερη επιβίωση |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Ονομασία προϊόντος | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| Ονομασία | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Αλεξίπτωτο |