| Naam van het product | Drijvende zeebarrière |
|---|---|
| Materiaal | Topkwaliteit PVC-bekledingsstof |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussens |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| kenmerk | Superieure drijfkracht |
| Naam | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| kenmerk | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Naam | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of op aanvraag |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Type | Parachute |
| kenmerk | Superieure drijfkracht |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | Topkwaliteit PVC-bekledingsstof |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussens |
| Naam van het product | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of op aanvraag |
| Naam | Onderwater ophefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Parachute |