| İsim | Yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Takviye | Naylon kumaş |
| Katmanlar | 1-6ply veya istek olarak |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Adı | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Adı | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Adı | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| İsim | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Başvuru | Yapısal yük testi, kanıt yük testi |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Name | Crane Load Test Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Name | Crane Load Test Water Bags |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Adı | Girdi yük testi su torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst çentik pvc |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Yük hücresi | 10-150 Ton |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Malzeme | Birinci sınıf PVC |
|---|---|
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |
| Malzeme | Premium PVC |
|---|---|
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Kapasite | 1T - 150T |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Kalınlığı | 0,4 mm-2,5 mm veya İstek Olarak |