| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Garanti | 36 ay |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Başvuru | Yapısal yük testi, kanıt yük testi |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Başvuru | Yapısal yük testi, kanıt yük testi |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Kalınlık | 0.4mm-2.5mm veya istek olarak |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Takviye | Naylon kumaş |
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |