| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Ονομασία | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Σίδερα | Εξευτερισμένα με ραδιοσυχνότητα |
| Εφαρμογή | Εκτόξευση πλοίων, προσγείωση πλοίων, ανύψωση βαρέων υλικών, διάθεση αγωγών, μετακίνηση καυσίμων |
| πλοίο | Συσκευασμένο |
| Διάρκεια ζωής σχεδίου | 6 έως 10 έτη |
| Διάρκεια ζωής σχεδίου | 6 έως 10 έτη |
|---|---|
| Συνήθως | Κύλιση και ανύψωση |
| Μέγιστο φορτίο | 250T/ Μ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίεση | 00,05 έως 0,25mpa |
| πλοίο | Συσκευασμένο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής σχεδίου | 6 έως 10 έτη |
| Πίεση | 00,05 έως 0,25mpa |
| Εσωτερικό υλικό | Νάυλον ύφασμα |
| Εφαρμογή | Εκτόξευση πλοίων, προσγείωση πλοίων, ανύψωση βαρέων υλικών, διάθεση αγωγών, μετακίνηση καυσίμων |
| Ονομασία | Φουσκωτοί σωλήνες διάσωσης |
|---|---|
| Εξωτερικό εσωτερικό υλικό | Υψηλής απόδοσης PVC |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον κλωστοϋφαντουργικά |
| μετά την εξυπηρέτηση | 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ονομασία | Φουσκωτοί σωλήνες διάσωσης |
|---|---|
| Εσωτερικό υλικό | Υψηλής απόδοσης PVC |
| Φαλβίδα φουσκώσιμη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάρκεια ζωής σχεδίου | 6 έως 10 έτη |
| Μέγιστη επιβίωση | 5T έως 300T |
| Ονομασία προϊόντος | Θαλάσσιο πλωτό φράγμα |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| Ονομασία | Αεροσακούλες εκτόξευσης πλοίων |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υπερισσότερη επιβίωση και ικανότητα μεταφοράς φορτίου |
| Υλικό | Εξαιρετικό φυσικό καουτσούκ |
| Ενισχύσεις | Τεχνικό στρώμα ιμάντα ελαστικών |
| Διάμετρος | 0.5M-3.0M, ή κατά παραγγελία |
| Συνήθως | Κύλιση και ανύψωση |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής σχεδίου | 6 έως 10 έτη |
| Εργασιακή πίεση | 4-8 kPa |
| Φαλβίδα φουσκώσιμη | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγιστη επιβίωση | 5T έως 300T |