| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |
| Nazwa | Podwodne torby podnoszące |
|---|---|
| Funkcja | Trwała konstrukcja |
| Tworzywo | Tkanina z powłoką PVC |
| Udźwig | 100kg do 60 ton |