| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Aplikacja | Testowanie obciążenia strukturalnego, testowanie obciążenia dowodowego |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Aplikacja | Testowanie obciążenia strukturalnego, testowanie obciążenia dowodowego |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |