| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Opakowanie | Palety, drewniane pudełko |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Type | Cylindrical |
| Layers | 1-6Ply, or as Request |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powlekania PVC na najwyższym poziomie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Najwyższa pływalność |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powlekania PVC na najwyższym poziomie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Spadochron |
| Product Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |
| Product Name | Marine Floating Barrier |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |