| Funkcja | Trwała konstrukcja |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina ze sznurka do opon |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18MPa |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub dostosowane |
| Tworzywo | Wytrzymała naturalna guma |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Kolor | Czarny, żółty, pomarańczowy lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Typ | Poduszka |
| Kolor | Czarny, żółty, pomarańczowy lub jako żądanie |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub na żądanie |
| Cechy | Trwała konstrukcja |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |