| Functie | Duurzame constructie |
|---|---|
| Versterking | Stoffen van bandenborden |
| Treksterkte | ≥18MPa |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op maat |
| Materiaal | Robuuste natuurlijke rubber |
| Productnaam | Airbags voor boten |
|---|---|
| materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of als verzoek |
| Productnaam | Airbags voor boten |
|---|---|
| materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Type | Kussen |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of als verzoek |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Airbags voor boten |
|---|---|
| materiaal | PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Naam van het product | Airbags voor boten |
|---|---|
| Versterking | Gelag van de banden |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| kenmerk | Duurzaam bouwen |
| Lange | 3M-28M, of op aanvraag |