De cilindrische Onderwater Lucht Hijs Zak is een gespecialiseerde drijfvermogenoplossing, ontworpen voor offshore constructie, onderzeese installatie en zware maritieme hijswerkzaamheden. Vervaardigd met behulp van hoogwaardige synthetische polyesterstof, versterkt met meerdere lagen slijtvaste elastomeercoating, wat zorgt voor uitzonderlijke duurzaamheid in agressieve maritieme omgevingen.
De materiaalstructuur biedt superieure weerstand tegen zoutwatercorrosie, ultraviolette straling, hydrostatische druk en temperatuurschommelingen van -30°C tot +70°C. Het cilindrische ontwerp zorgt voor een uniforme verdeling van het drijfvermogen en een verbeterde verticale hijsefficiëntie, waardoor zijwaartse beweging tijdens de operatie wordt geminimaliseerd.
In een grootschalig offshore pijpleidinginstallatieproject in de Perzische Golf werden Hongruntong cilindrische onderwater lucht hijs zakken ingezet langs meerdere secties van de pijpleiding om gecontroleerd drijfvermogen te bieden. Door zorgvuldige aanpassing van de interne luchtdruk werd de pijpleiding geleidelijk opgetild, uitgelijnd en gestabiliseerd tijdens de installatie.
Deze methode minimaliseerde de wrijving op de zeebodem en voorkwam structurele spanning op de pijpleiding. Het gebruik van lucht hijs zakken verminderde de afhankelijkheid van zware hijsfles en verkortte de installatietijd met ongeveer 38%, terwijl de werkdruk van duikers aanzienlijk werd verminderd en de operationele veiligheid werd verbeterd.
| Productnaam | Onderwater Lucht Hijs Zakken |
| Grondstof | Superieure PVC Coating Stof |
| Type | Cilindrisch |
| Grootte | 500kg, 1000kg, 5000kg, 10000kg, etc. |
| Dikte | 0.4mm-2.5mm, of naar wens |
| Kleur | Geel, Blauw, Zwart, etc. |
| Dichtheid | 0.33-0.9g/cm³ |
| Veiligheidsfactor | 7:1 |
| Accessoires | Ventiel, Opblaasbare Buis, Reparatiemateriaal |
| OEM | Welkom |
| Garantie | 3 Jaar |
| Toleranties | ±0.03 op dichtheden, ±0.2mm op dikte, ±0 tot +3mm op breedte, ±0 tot +3mm op lengte |
| Model | Drijfvermogen (kg) | Drijfvermogen (lbs) | Diameter (mm) | Lengte (mm) | Ca. Gewicht (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1.000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1.103 | 800 | 1.000 | 8 |
| HM-C03 | 1.000 | 2.205 | 1.000 | 1.500 | 11 |
| HM-C04 | 2.000 | 4.410 | 1.300 | 1.500 | 20 |
| HM-C05 | 4.000 | 8.820 | 1.600 | 2.000 | 50 |
| HM-C06 | 6.000 | 13.230 | 2.000 | 2.000 | 66 |
| HM-C07 | 8.000 | 17.640 | 2.000 | 2.600 | 75 |
| HM-C08 | 10.000 | 22.050 | 2.400 | 2.400 | 80 |
| HM-C09 | 15.000 | 33.075 | 2.600 | 3.000 | 110 |
| HM-C10 | 20.000 | 44.100 | 3.000 | 3.000 | 130 |
| HM-C11 | 30.000 | 66.150 | 3.000 | 4.500 | 170 |
| HM-C12 | 50.000 | 110.250 | 4.000 | 4.000 | 220 |
| HM-C13 | 70.000 | 154.350 | 4.000 | 5.700 | 310 |
| HM-C14 | 100.000 | 220.500 | 4.000 | 8.000 | 450 |
| HM-C15 | 150.000 | 330.750 | 5.000 | 8.000 | 660 |
| HM-C16 | 200.000 | 441.000 | 5.000 | 10.000 | 900 |
Opmerking: Andere maten kunnen naar wens worden aangepast.