Silindirik Su Altı Hava Asma Çantası, denizaltı inşaatı, denizaltı montajı ve ağır yüklü deniz kaldırma operasyonları için tasarlanmış özel bir yüzdürme çözümüdür.Yüksek dayanıklılıklı sentetik polyester kumaş kullanılarak üretilen, aşınmaya karşı dirençli elastomer kaplamasının birden fazla katmanı ile güçlendirilmiştir, agresif deniz ortamlarında olağanüstü dayanıklılık sağlar.
Malzeme yapısı, tuzlu su korozisyonuna, ultraviyole radyasyona, hidrostatik basınca ve -30 ° C'den +70 ° C'ye kadar değişen sıcaklık dalgalanmalarına üstün direnç sağlar.Silindrik tasarım, tekdüze yüzerlik dağılımını ve dikey kaldırma verimliliğini artırır, işletim sırasında yan hareketleri en aza indirir.
Fars Körfezi'nde büyük ölçekli bir denizaltı boru hattı kurulum projesinde,Hongruntong silindirik sualtı hava kaldırma çantaları kontrol edilen yüzerlik sağlamak için boru hattının birden fazla bölümünde yerleştirildiİç hava basıncını dikkatli bir şekilde ayarlayarak boru hattı yavaş yavaş kaldırıldı, hizalandı ve kurulum sırasında dengelendi.
Bu yöntem deniz tabanında sürtünmeyi en aza indirdi ve boru hattındaki yapısal stresin önlenmesini sağladı.Hava kaldırma çantalarının kullanımı, ağır yük taşıma gemilerine olan bağımlılığı azalttı ve kurulum zaman çizelgesini yaklaşık% 38 oranında kısalttı, dalgıç iş yükünü önemli ölçüde azaltırken ve operasyonel güvenliği arttırır.
| Ürün Adı | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
| Çiğ madde | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Türü | Silindir şeklinde |
| Boyut | 500kg, 1000kg, 5000kg, 10000kg vb. |
| Kalınlığı | 0.4mm-2.5mm veya istenildiği gibi |
| Renk | Sarı, Mavi, Siyah vb. |
| yoğunluk | 0.33-0.9g/cm3 |
| Güvenlik faktörü | 7:1 |
| Aksesuarlar | Valf, şişme boru, onarım malzemesi |
| OEM | Hoş geldiniz. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tahammül | ±0,03 yoğunluklarda, ±0,2 mm kalınlıklarda, ±0 ila +3 mm genişlikte, ±0 ila +3 mm uzunlukta |
| Model | Yüzenlik (kg) | Yüzenlik (lbs) | Diametre (mm) | Uzunluk (mm) | Yaklaşık ağırlık (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1,000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1,103 | 800 | 1,000 | 8 |
| HM-C03 | 1,000 | 2,205 | 1,000 | 1,500 | 11 |
| HM-C04 | 2,000 | 4,410 | 1,300 | 1,500 | 20 |
| HM-C05 | 4,000 | 8,820 | 1,600 | 2,000 | 50 |
| HM-C06 | 6,000 | 13,230 | 2,000 | 2,000 | 66 |
| HM-C07 | 8,000 | 17,640 | 2,000 | 2,600 | 75 |
| HM-C08 | 10,000 | 22,050 | 2,400 | 2,400 | 80 |
| HM-C09 | 15,000 | 33,075 | 2,600 | 3,000 | 110 |
| HM-C10 | 20,000 | 44,100 | 3,000 | 3,000 | 130 |
| HM-C11 | 30,000 | 66,150 | 3,000 | 4,500 | 170 |
| HM-C12 | 50,000 | 110,250 | 4,000 | 4,000 | 220 |
| HM-C13 | 70,000 | 154,350 | 4,000 | 5,700 | 310 |
| HM-C14 | 100,000 | 220,500 | 4,000 | 8,000 | 450 |
| HM-C15 | 150,000 | 330,750 | 5,000 | 8,000 | 660 |
| HM-C16 | 200,000 | 441,000 | 5,000 | 10,000 | 900 |
Not: Gereksinimlere göre diğer boyutlar da özelleştirilebilir.