| Naam | Liftzakken voor parachutes |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog niveau van drijfkracht |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Maritieme onderwater luchtliftzakken |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van de hoogste kwaliteit |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Kenmerken | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Naam | Liftzakken voor parachutes |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog niveau van drijfkracht |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Kenmerken | Veiligheid en betrouwbaarheid |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van de hoogste kwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Opblaasbare hefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Liftzakken voor parachutes |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog niveau van drijfkracht |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge drijfkracht |
| Materiaal | Premium PVC-bekledingsstof |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Naam | Opblaasbare hefzakken |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Kenmerken | Veiligheid en betrouwbaarheid |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van de hoogste kwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |