| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of als verzoek |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Air Lift Bags |
|---|---|
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Valve | Inflation and Pressure Release |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of als verzoek |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam bouwen |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Kenmerken | Veiligheid en betrouwbaarheid |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van de hoogste kwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Name | Parachute Lift Bags |
|---|---|
| Feature | High level of buoyancy |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 tons |
| Type | Cylindrical, Parachute, Pillow |
| Versterking | Nylon stof |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar voor specifieke afmetingen en hefvermogen |
| Standaard | ISO9001, ISO14001 |
| Capaciteit | 1 ton - 50 ton |
| Dikte | 0.4 mm-1,2 mm, of op aanvraag |
| Werkende diepte | Tot 100 meters |
|---|---|
| Capaciteit | 1 ton - 50 ton |
| Versterking | Nylon stof |
| Certificeringen | Voldoen aan internationale veiligheidsnormen |
| Standaard | ISO9001, ISO14001 |