| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Type | Cylindervormig, parachute, kussen |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van de hoogste kwaliteit |
| Versterking | Nylon stof |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| Functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Type | Parachute |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Naam | De onderwaterzakken van de Luchtlift |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van topkwaliteit |
| Hefcapaciteit | 200 kg tot 50 ton |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |