| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Επίπεδα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Επίπεδα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Επίπεδα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Επίπεδα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Ονομα | Δοκιμαστικές βαρύτητες |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας PVC |
| Χρήση | Έλεγχος βάρους |
| Επίπεδα | 1-6PLY, ή ως αίτημα |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |
| Ονομα | Υποβρύχια σάκκα ανύψωσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή |
| Υλικό | Υψηλότερο υλικό επικάλυψης PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 100 kg έως 60 τόνους |