| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Naam | Waterzakken voor belastingonderzoek |
|---|---|
| Materiaal | PVC van topkwaliteit |
| Gebruik | Gewichtscontrole |
| Lagen | 1-6-pland, of als verzoek |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |
| Naam | Onderwaterophefzakken |
|---|---|
| Functie | Duurzame constructie |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof van superieure kwaliteit |
| Hefvermogen | 100 kg tot 60 ton |