| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Nazwa | gumowe poduszki powietrzne dla statków |
|---|---|
| Funkcja | Bezpieczny i przyjazny dla środowiska |
| Standard | ISO 14409:2011 |
| Warstwa zewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Nazwa | gumowe poduszki powietrzne dla statków |
|---|---|
| Standard | ISO 14409:2011 |
| Warstwa zewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |