| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| Materiał wewnętrzny | Guma nylonowa |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 250T/M |
| Ramię | Pojedynczy podwójny |
| Trwałość | Wysoki |
| Projektuj używając życia | 10 lat, 6-10 lat |
| Product Name | Boat Lift Helper |
|---|---|
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or as Request |
| Color | Black, Yellow, Orange, or as Request |
| nazwisko | Poduszki powietrzne do podnoszenia ciężkich przedmiotów |
|---|---|
| Cechy | Wysoka nośność |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub na żądanie |
| Nazwa | gumowe poduszki powietrzne |
|---|---|
| Cechy | Trwała konstrukcja |
| Materiał | NBR |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Tworzywo | Tkanina powlekania PCV |
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Cechy | Łatwa instalacja i przenośność |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub na żądanie |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
| Product Name | Boat Lift Helper |
|---|---|
| Feature | Durable Construction, Easy Filling and Emptying |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Material | PVC Coating Fabric |
| Color | Black, Yellow, Orange, or as Request |
| nazwisko | gumowe poduszki powietrzne |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Cechy | Trwała konstrukcja |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub na żądanie |
| nazwisko | Poduszki powietrzne do podnoszenia łodzi |
|---|---|
| Cechy | Trwała konstrukcja |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy przemysłowej |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordu opony |
| Średnica | 0,5 M-3,0 M lub na żądanie |