| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Versterking | Nylonstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Inwendige materialen | Nylon Rubber |
|---|---|
| Maximale belasting | 250T/ M |
| ARM | Enig Dubbel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Ontwerp met behulp van leven | 10 jaar, 6-10 jaar |
| Product Name | Boat Lift Helper |
|---|---|
| Feature | Superior Buoyancy |
| Material | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or as Request |
| Color | Black, Yellow, Orange, or as Request |
| Naam | Airbags voor zware opheffingen |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog draagvermogen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Versterking | Gelag van de banden |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| Naam | rubberluchtkussen |
|---|---|
| kenmerk | Duurzaam bouwen |
| Materiaal | NBR |
| Versterking | Gelag van de banden |
| Lange | 3M-28M, of op aanvraag |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC -coatingstof |
| Functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Dikte | 0,4 mm-2,5 mm, of als verzoek |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren en draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber van topkwaliteit |
| Versterking | Gelag van de banden |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| Lange | 3M-28M, of op aanvraag |
| Product Name | Boat Lift Helper |
|---|---|
| Feature | Durable Construction, Easy Filling and Emptying |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Material | PVC Coating Fabric |
| Color | Black, Yellow, Orange, or as Request |
| Naam | rubberluchtkussen |
|---|---|
| Versterking | Gelag van de banden |
| Kenmerken | Duurzaam bouwen |
| lengte | 3M-28M, of op aanvraag |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |
| Naam | Airbags voor scheepslift |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam bouwen |
| Materiaal | Industriële natuurrubber |
| Versterking | Gelag van de banden |
| Diameter | 0.5M-3.0M, of op verzoek |