Cylindryczny podwodny worek podnoszący powietrze jest wysoce wydajnym rozwiązaniem dla pływania na morzu zaprojektowanym do kontrolowanego podnoszenia, startowania i ratowania.Wytwarzane z tkaniny z włókien syntetycznych o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z wielowarstwową powłoką polimerową, torba zapewnia wyjątkową odporność na ścieranie, korozję wody morskiej i ekspozycję na promieniowanie UV. Jej cylindryczna struktura zapewnia zrównoważony rozkład obciążeń i stabilną wydajność podnoszenia pionowego.
Dostępne w różnych pojemnościach, od małych operacji po ciężkie zastosowania przemysłowe, torba jest wyposażona w wzmocnione pasy podnoszące, zawory bezpieczeństwa i zoptymalizowane systemy wlewu powietrza.Funkcje te umożliwiają precyzyjną kontrolę pływania i zwiększone bezpieczeństwo eksploatacji nawet w dynamicznych warunkach podwodnych.
Produkt ten jest szeroko stosowany w zakresie uruchamiania statków, odzyskiwania podwodnego, budowy morskiej i operacji podnoszenia awaryjnego.poprawia wydajność, obniża koszty operacyjne przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich norm bezpieczeństwa.
Stocznia przybrzeżna w Indonezji potrzebowała skutecznego rozwiązania, aby uruchomić statki towarowe o masie 800-1500 ton bez inwestowania w stałą infrastrukturę ślizgową.Warunki środowiskowe obejmują nierówne dno morskie i ograniczoną przestrzeń roboczą.
Wykorzystując kontrolowaną inflację, statek został podniesiony i płynnie przeniesiony do wody.Operacja została zakończona z ograniczoną liczbą pracowników i bez uszkodzeń strukturalnych.
W porównaniu z tradycyjnymi systemami startowymi projekt osiągnął redukcję kosztów o 25% i zwiększył elastyczność operacyjną.i klient zgłosił stałą wydajność i minimalne wymagania utrzymania, co wykazuje dużą niezawodność.
| Nazwa produktu | Podwodne torby podnoszące powietrze |
| Surowce | Tkanina z powłoką PVC |
| Rodzaj | Włókna |
| Wielkość | 500 kg, 1000 kg, 5000 kg, 10000 kg itp. |
| Gęstość | 00,4 mm-2,5 mm lub na żądanie |
| Kolor | Żółty, Błękitny, Czarny itp. |
| Gęstość | 00,33-0,9 g/cm3 |
| Wskaźnik bezpieczeństwa | 7:1 |
| Akcesoria | Zawór, rurka nafalowa, materiał naprawczy |
| OEM | Witamy. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Tolerancje | +/- 0,03 na gęstości, +/- 0,2 mm na grubości, +/- 0 do +3 mm na szerokości, +/- 0 do +3 mm na długości |
| Model | Płynność (kg) | Płynność (kg) | Średnica (mm) | Długość w mm | Średnia masa (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1,000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1,103 | 800 | 1,000 | 8 |
| HM-C03 | 1,000 | 2,205 | 1,000 | 1,500 | 11 |
| HM-C04 | 2,000 | 4,410 | 1,300 | 1,500 | 20 |
| HM-C05 | 4,000 | 8,820 | 1,600 | 2,000 | 50 |
| HM-C06 | 6,000 | 13,230 | 2,000 | 2,000 | 66 |
| HM-C07 | 8,000 | 17,640 | 2,000 | 2,600 | 75 |
| HM-C08 | 10,000 | 22,050 | 2,400 | 2,400 | 80 |
| HM-C09 | 15,000 | 33,075 | 2,600 | 3,000 | 110 |
| HM-C10 | 20,000 | 44,100 | 3,000 | 3,000 | 130 |
| HM-C11 | 30,000 | 66,150 | 3,000 | 4,500 | 170 |
| HM-C12 | 50,000 | 110,250 | 4,000 | 4,000 | 220 |
| HM-C13 | 70,000 | 154,350 | 4,000 | 5,700 | 310 |
| HM-C14 | 100,000 | 220,500 | 4,000 | 8,000 | 450 |
| HM-C15 | 150,000 | 330,750 | 5,000 | 8,000 | 660 |
| HM-C16 | 200,000 | 441,000 | 5,000 | 10,000 | 900 |