Silindir şeklindeki Su Altı Hava Asma Çantası, kontrollü kaldırma, fırlatma ve kurtarma operasyonları için tasarlanmış son derece verimli bir deniz yüzerlik çözümüdür.Çok katmanlı polimer kaplama ile birleştirilmiş yüksek dayanıklı sentetik fiber kumaş kullanılarak üretilmiştir, çanta aşınmaya, deniz suyunun korozyona ve UV maruziyetine karşı olağanüstü dayanıklılık sağlar. Silindirsel yapısı dengeli yük dağılımını ve istikrarlı dikey kaldırma performansını sağlar.
Küçük ölçekli işlemlerden ağır endüstriyel uygulamalara kadar kapasitelerde mevcut olan çanta, güçlendirilmiş kaldırma kemerleri, güvenlik valfleri ve optimize edilmiş hava giriş sistemleriyle donatılmıştır.Bu özellikler, dinamik sualtı koşullarında bile hassas yüzerlik kontrolü ve daha fazla operasyon güvenliği sağlar.
Bu ürün, gemi fırlatma, sualtı kurtarma, açık deniz inşaatı ve acil kaldırma operasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Verimliliği arttırır, ve yüksek güvenlik standartlarını sağlayarak işletme maliyetlerini düşürür.
Endonezya'daki bir kıyı tersanesi, kalıcı bir kayış altyapısına yatırım yapmadan 800-1500 tonluk kargo gemilerini fırlatmak için verimli bir çözüme ihtiyaç duyuyordu.Çevre koşulları arasında dengesiz deniz tabanı ve sınırlı çalışma alanı vardı.
Hongruntong silindirik hava kaldırma çantaları gemi gövdesi altına yerleştirildi. Kontrol edilen şişme yoluyla gemi kaldırıldı ve sorunsuz bir şekilde suya aktarıldı.Operasyon az sayıda insanla ve yapısal stres hasarı olmadan tamamlandı..
Geleneksel fırlatma sistemleri ile karşılaştırıldığında, proje, maliyetin% 25'lik bir düşüşüne ve operasyonel esnekliğin iyileştirilmesine ulaştı.ve müşteri tutarlı performans ve asgari bakım gereksinimleri bildirdi, güçlü güvenilirliği göstermektedir.
| Ürün Adı | Sualtı Hava Taşıma Çantaları |
| Çiğ madde | Üstün PVC kaplama kumaşı |
| Türü | Silindir şeklinde |
| Boyut | 500kg, 1000kg, 5000kg, 10000kg vb. |
| Kalınlığı | 0.4mm-2.5mm veya istek üzerine |
| Renk | Sarı, Mavi, Siyah vb. |
| yoğunluk | 0.33-0.9g/cm3 |
| Güvenlik faktörü | 7:1 |
| Aksesuarlar | Valf, şişme boru, onarım malzemesi |
| OEM | Hoş geldiniz. |
| Garanti | 3 yıl |
| Tahammül | yoğunluklarda +/- 0,03 mm, kalınlıklarda +/- 0,2 mm, genişlikte +/- 0 ila +3 mm, uzunluklarda +/- 0 ila +3 mm |
| Model | Yüzenlik (kg) | Yüzenlik (lbs) | Diametre (mm) | Uzunluk (mm) | Ortalama ağırlık (kg) |
|---|---|---|---|---|---|
| HM-C01 | 200 | 441 | 500 | 1,000 | 5 |
| HM-C02 | 500 | 1,103 | 800 | 1,000 | 8 |
| HM-C03 | 1,000 | 2,205 | 1,000 | 1,500 | 11 |
| HM-C04 | 2,000 | 4,410 | 1,300 | 1,500 | 20 |
| HM-C05 | 4,000 | 8,820 | 1,600 | 2,000 | 50 |
| HM-C06 | 6,000 | 13,230 | 2,000 | 2,000 | 66 |
| HM-C07 | 8,000 | 17,640 | 2,000 | 2,600 | 75 |
| HM-C08 | 10,000 | 22,050 | 2,400 | 2,400 | 80 |
| HM-C09 | 15,000 | 33,075 | 2,600 | 3,000 | 110 |
| HM-C10 | 20,000 | 44,100 | 3,000 | 3,000 | 130 |
| HM-C11 | 30,000 | 66,150 | 3,000 | 4,500 | 170 |
| HM-C12 | 50,000 | 110,250 | 4,000 | 4,000 | 220 |
| HM-C13 | 70,000 | 154,350 | 4,000 | 5,700 | 310 |
| HM-C14 | 100,000 | 220,500 | 4,000 | 8,000 | 450 |
| HM-C15 | 150,000 | 330,750 | 5,000 | 8,000 | 660 |
| HM-C16 | 200,000 | 441,000 | 5,000 | 10,000 | 900 |