| Nazwa | Worki wodne do badań obciążenia żurawia |
|---|---|
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Komórka ładująca | 10-150 ton |
| Aplikacja | Testowanie obciążenia strukturalnego, testowanie obciążenia dowodowego |
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| nazwisko | Testowanie obciążenia wodą |
|---|---|
| Cechy | Silne i trwałe materiały |
| Materiał | PVC wyższa |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność | 1T - 150T |
| nazwa | Worki wodne do badań obciążenia żurawia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Komórka ładująca | 10-150 ton |
| Nazwa | Worki wodne do badań obciążenia żurawia |
|---|---|
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Aplikacja | Testowanie obciążenia strukturalnego, testowanie obciążenia dowodowego |
| Pojemność | 1T - 150T |
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| nazwa | Worki wodne do badań obciążenia żurawia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Komórka ładująca | 10-150 ton |
| Pojemność | 1T - 150T |
| Cechy | Dokładny i niezawodny |
|---|---|
| Materiał | Doskonałe PVC |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność | 1T - 150T |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| nazwisko | Testowanie obciążenia worków na wodę |
|---|---|
| Cechy | Łatwo przenośny i przenośny |
| Materiał | PVC najwyższej jakości |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność | 1T - 150T |
| Nazwa produktu | worek z wodą |
|---|---|
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Komórka ładująca | 10-150 ton |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Nazwa | Woda do testowania obciążenia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Stosowanie | Testowanie wagi |
| Warstwy | 1-6 wprost lub jako żądanie |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| nazwa | Worki wodne do badań obciążenia żurawia |
|---|---|
| Tworzywo | Najwyższe wycięcie PVC |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Komórka ładująca | 10-150 ton |