| Adı | Deniz Kauçuk Hava Yastıkları |
|---|---|
| Özellik | Güvenli ve Çevre Dostu |
| Malzeme | Yüksek Çekme NR |
| Standart | ISO14409:2011 |
| İç katman | Doğal Kauçuk |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| Standard | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Malzeme | Yüksek Çekme NR |
| Güçlendirme | Kord Kumaş Katmanı |
| Outer Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Özellik | Güvenli ve Çevre Dostu |
| Material | High Tensile NR |
| Standart | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| Standart | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Uzunluk | 3M-28M veya İstek Olarak |
|---|---|
| Çapraz | 0.5M-3.0M |
| Çap Aralığı | 0.8m - 2.5m |
| Basınç | 0.05-0.25 MPA |
| Kullanımı | Gemi İndirme, Gemi Kaldırma, Kurtarma, Ağır Kaldırma, Köprü İnşaatı |
| Çap Aralığı | 0.8m - 2.5m |
|---|---|
| Çalışma Baskısı | 0,05MPa - 0,08MPa |
| Uzunluk | 3M-28M veya İstek Olarak |
| Kullanımı | Gemi İndirme, Gemi Kaldırma, Kurtarma, Ağır Kaldırma, Köprü İnşaatı |
| İç katman | Doğal Kauçuk |
| İç katman | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Şişirilebilir Deniz Hava Yastıkları |
| Çapraz | 0.5M-3.0M |
| Uzunluk Aralığı | 5m - 24m |
| Dış katman | Doğal Kauçuk |
| Kullanımı | Gemi İndirme, Gemi Kaldırma, Kurtarma, Ağır Kaldırma, Köprü İnşaatı |
|---|---|
| OEM | sıcak karşıladı |
| Şekli | Silindirik |
| İç katman | Doğal Kauçuk |
| Paket | Paletler, Ahşap Sandıklar |
| Uzun | 8--24M |
|---|---|
| Uzunluk Aralığı | 5m - 24m |
| OEM | sıcak karşıladı |
| Paket | Paletler, Ahşap Sandıklar |
| Çapraz | 0.5M-3.0M |