| nazwisko | Morskie gumowe poduszki powietrzne |
|---|---|
| Cechy | Bezpieczny i przyjazny dla środowiska |
| Materiał | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie NR |
| Standard | ISO 14409:2011 |
| Warstwa wewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| Standard | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Materiał | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie NR |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordowej |
| Outer Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Cechy | Bezpieczny i przyjazny dla środowiska |
| Material | High Tensile NR |
| Standardowy | ISO 14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| Standardowy | ISO 14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
|---|---|
| Średnica | 0.5M-3.0M |
| Zakres średnic | 00,8 m - 2,5 m |
| Ciśnienie | 00,05-0,25 MPA |
| Użycie | Wodowanie statków, podnoszenie statków, ratownictwo, podnoszenie ciężkich ładunków, budowa mostów |
| Zakres średnic | 00,8 m - 2,5 m |
|---|---|
| Ciśnienie pracy | 00,05 MPa - 0,08 MPa |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
| Użycie | Wodowanie statków, podnoszenie statków, ratownictwo, podnoszenie ciężkich ładunków, budowa mostów |
| Warstwa wewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Warstwa wewnętrzna | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Nadmuchiwane morskie poduszki powietrzne |
| Średnica | 0.5M-3.0M |
| Zakres długości | 5m - 24m |
| Zewnętrzna warstwa | Kauczuk naturalny |
| Użycie | Wodowanie statków, podnoszenie statków, ratownictwo, podnoszenie ciężkich ładunków, budowa mostów |
|---|---|
| OEM | Serdecznie witany |
| Kształt | cylindryczny |
| Warstwa wewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Pakiet | Palety, skrzynie drewniane |
| Długi | 8--24 mln |
|---|---|
| Zakres długości | 5m - 24m |
| OEM | Serdecznie witany |
| Pakiet | Palety, skrzynie drewniane |
| Średnica | 0.5M-3.0M |