| Naam | Airbags van maritiem rubber |
|---|---|
| Kenmerken | Veilig en milieuvriendelijk |
| Materiaal | Hoog trekvermogen NR |
| Standaard | ISO14409:2011 |
| Binnenste laag | Natuurrubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| Standard | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Materiaal | Hoog trekvermogen NR |
| Versterking | Slijmstoflaag |
| Outer Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Kenmerken | Veilig en milieuvriendelijk |
| Material | High Tensile NR |
| standaard | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Name | Marine Rubber Airbags |
|---|---|
| Feature | Safe and Environmentally Friendly |
| Material | High Tensile NR |
| standaard | ISO14409:2011 |
| Inner Layer | Natural Rubber |
| Lange | 3M-28M of op aanvraag |
|---|---|
| Diameter | 0.5M-3.0M |
| Diameters | 0.8m - 2,5m |
| Druk | 0.05-0.25 MPA |
| Gebruik | Scheepslachten, scheepsheffen, reddingswerkzaamheden, zware scheepsheffen, bruggenbouw |
| Diameters | 0.8m - 2,5m |
|---|---|
| Werkdruk | 00,05 MPa - 0,08 MPa |
| Lange | 3M-28M of op aanvraag |
| Gebruik | Scheepslachten, scheepsheffen, reddingswerkzaamheden, zware scheepsheffen, bruggenbouw |
| Binnenlaag | Natuurrubber |
| Binnenlaag | Natuurrubber |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Opblaasbare luchtzakken |
| Diameter | 0.5M-3.0M |
| Lengtebereik | 5m - 24m |
| Buitenlaag | Natuurrubber |
| Gebruik | Scheepslachten, scheepsheffen, reddingswerkzaamheden, zware scheepsheffen, bruggenbouw |
|---|---|
| OEM-producten | Warm ontvangen |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Binnenlaag | Natuurrubber |
| Pakket | Paletten, houten behuizingen |
| Lang | 8--24M |
|---|---|
| Lengtebereik | 5m - 24m |
| OEM-producten | Warm ontvangen |
| Pakket | Paletten, houten behuizingen |
| Diameter | 0.5M-3.0M |