| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Ικανότητα ανύψωσης | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| εφαρμογή | Δοκιμή δομικού φορτίου, δοκιμή φόρτωσης απόδειξης |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ονομασία | Υψηλής ισχύος φουσκωτοί αερόσακοι |
|---|---|
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Τύπος | Κυλινδρικό, Παραδοντικό, Πτέρυγα |
| Δάχος | 0.4mm-2.5mm, ή όπως ζητείται |
| Υλικό | Εξαιρετικό ύφασμα επικάλυψης PVC |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Πάχος | 0,4mm-2,5mm ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Ονομασία προϊόντος | Σάκοι επιβίωσης |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Ονομασία του προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |