| Ονομασία του προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης PVC υψηλής ποιότητας |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Όνομα προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| υλικό | PVC επικάλυψη υφάσματος |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια σακούλες ανύψωσης |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαία επίστρωση PVC PVC |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Τύπος | Μαξιλάρι |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική και αξιόπιστη κατασκευή |
| Υλικό | Υφάσματα από καουτσούκ, επικάλυψη PVC |
|---|---|
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Τύπος | Λάστιχο, PVC |
| Στρώματα | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτημα |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Σκηνές | 1-6Παρακαλούμε, ή ως αίτηση |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ονομασία προϊόντος | Σάκοι επιβίωσης |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ενισχύσεις | Υφάσματα από νάιλον |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Ονομασία | Θαλάσσιες υποβρύχιες ατμοσφαιρικές σακούλες ανύψωσης |
|---|---|
| Ειδικότητα | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |
| Όνομα προϊόντος | Σάκοι επιβίωσης |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαία επίστρωση επίστρωσης PVC |
| Χρώμα | Μαύρο, κίτρινο, πορτοκαλί ή ως αίτημα |
| Χαρακτηριστικό | Ανώτερη πλευστότητα |
| Εφαρμογή | Εργασίες διάσωσης, υποβρύχια κατασκευή |
| Όνομα προϊόντος | Βοηθός ανύψωσης σκάφους |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική κατασκευή, εύκολη γέμιση και εκκένωση |
| Ενίσχυση | Νάιλον ύφασμα |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ανυψωτική ικανότητα | 200 κιλά σε 50 τόνους |
| Ονομασία | Θαλάσσιες υποβρύχιες ατμοσφαιρικές σακούλες ανύψωσης |
|---|---|
| Ειδικότητα | Ανθεκτική Κατασκευή, Εύκολη Γεμάτιση και Αδειοποίηση |
| Ενισχύσεις | Νάυλον ύφασμα |
| Υλικό | Υφάσματα επικάλυψης από PVC |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 200 kg έως 50 τόνους |