| nazwisko | Nadmuchiwane podwodne torby do podnoszenia |
|---|---|
| Materiał | Wspaniały materiał powlekany PVC |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Rodzaj | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Nazwa | Ciężkie poduszki powietrzne |
|---|---|
| OEM | Serdecznie witany |
| Zastosowanie | Operacje ratownicze, budownictwo podwodne |
| Materiał | Najwyższej jakości tkanina powlekana PCV |
| Zawór | Inflacja i uwolnienie ciśnienia |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Materiał | Tkanina powlekania PVC na najwyższym poziomie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Pojemność podnoszenia | 200kg do 50 ton |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Funkcja | Trwałe i niezawodne konstrukcje |
| nazwisko | Płynne worki do pływania |
|---|---|
| Cechy | Trwałe, wysokiego ciśnienia |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny z zanurzonego sznurka |
| Pławność | 1-250 ton |
| Nazwa | Ciężkie poduszki powietrzne |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości tkanina powleczona PVC |
| Zawór | Inflacja i uwolnienie ciśnienia |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Pojemność podnoszenia | 200kg do 50 ton |
|---|---|
| Rodzaj | Ręcznik, spadochron, poduszka |
| Gęstość | 0,4 mm-2,5 mm lub na żądanie |
| Zawór | Inflacja i uwolnienie ciśnienia |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Nazwa | Ciężkie poduszki powietrzne |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Stosowanie | Podwodne podnoszenie powietrza, ratowanie, duża wyporność |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Funkcja | Wysoki poziom pływalności |
| nazwisko | Poduszki powietrzne przeciwwybuchowe dla statków ratowniczych |
|---|---|
| Cechy | Odporny na zużycie, wybuchowy |
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Warstwa wewnętrzna | Kauczuk naturalny |
| Wzmocnienie | Warstwa tkaniny kordowej |
| nazwisko | Podwodne torby podnoszące powietrze |
|---|---|
| Material | Top-Notch PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |