| Nazwa | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Materiał | Tkanina powlekana PCV |
| Pojemność podnoszenia | 200kg do 50 ton |
| Warstwy | 1-6 warstw lub na żądanie |
| Cechy | Trwała konstrukcja, łatwe napełnianie i opróżnianie |
| Cechy | Trwała konstrukcja, łatwe napełnianie i opróżnianie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Torby wypornościowe |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Materiał | Tkanina powlekana PCV |
| Pojemność podnoszenia | 200kg do 50 ton |
| Product Name | Boat Lift Helper |
|---|---|
| Feature | Durable Construction, Easy Filling and Emptying |
| Color | Black, Yellow, Orange, or as Request |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Material | PVC Coating Fabric |
| Nazwa produktu | Pomocnik podnoszący łódź |
|---|---|
| Funkcja | Trwałe konstrukcje, łatwe wypełnienie i opróżnianie |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Grubość | 0,4 mm-2,5 mm lub jako żądanie |
| Product Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Typ | Poduszka |
| Kolor | Czarny, żółty, pomarańczowy lub jako żądanie |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Nazwa | Ciężkie poduszki powietrzne |
|---|---|
| Wzmocnienie | Tkanina poliestrowa |
| Średnica | 0,5 M-3,5 M lub na żądanie |
| Długość | 3M-28M lub na żądanie |
| Rurka inflacyjna | 30M, bezpłatnie |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne do łodzi |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| Kolor | Czarny, żółty, pomarańczowy lub jako żądanie |
| Nazwa produktu | Podwodne torby windowe |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina powłoki PCV najwyższej klasy |
| Wzmocnienie | Tkanina nylonowa |
| Udźwig | 200 kg do 50 ton |
| Typ | Poduszka |
| nazwisko | Gładka gumowa poduszka powietrzna do zastosowań morskich |
|---|---|
| Materiał | Gumowe naturalne o wysokiej wydajności |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18MPa |
| rozciąganie | ≥400% |
| Twardość | 60±10 Shore'a A |