| Ürün Adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Çentik PVC kaplama kumaş |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Taşınma Kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Ürün adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | PVC kaplama kumaş |
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| Malzeme | Kauçuk, PVC Kaplama Kumaş |
|---|---|
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Türü | Kauçuk, PVC |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Ürün Adı | Tekne Hava Yastıkları |
|---|---|
| Malzeme | PVC Kaplama Kumaş |
| Taşınma Kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Katmanlar | 1-6 Kat veya İstek Olarak |
| Özellik | Dayanıklı Yapı, Kolay Doldurma ve Boşaltma |
| Ürün Adı | Yüzdürme çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı Yapı, Kolay Doldurma ve Boşaltma |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Malzeme | PVC Kaplama Kumaş |
| Taşınma Kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Adı | Deniz Sualtı Hava Kaldırma Çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı Yapı, Kolay Doldurma ve Boşaltma |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Malzeme | PVC Kaplama Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |
| Ürün adı | Yüzdürme çantaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Çentik PVC kaplama kumaş |
| Renk | Siyah, sarı, turuncu veya istek olarak |
| Özellik | Üstün yüzdürme |
| Uygulama | Kurtarma operasyonları, sualtı inşaatı |
| Ürün adı | Tekne kaldırma yardımcısı |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı yapı, kolay doldurma ve boşaltma |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Garanti | 36 ay |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Adı | Deniz Sualtı Hava Kaldırma Çantaları |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı Yapı, Kolay Doldurma ve Boşaltma |
| Güçlendirme | naylon kumaş |
| Malzeme | PVC Kaplama Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg'dan 50 tona kadar |