| Product Name | Airbags voor boten |
|---|---|
| Materiaal | PVC-coatingstof van topkwaliteit |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of als verzoek |
| Productnaam | Airbags voor boten |
|---|---|
| materiaal | PVC -coatingstof |
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Versterking | Nylonstof |
| Productnaam | Onderwater liftzakken |
|---|---|
| Materiaal | Top grade PVC -coatingstof |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Kussen |
| functie | Duurzame en betrouwbare constructie |
| Materiaal | Rubber, PVC-bekledingsstof |
|---|---|
| Versterking | Nylon stof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Type | Rubber, pvc |
| Lagen | 1-6Aanvragen of als verzoek |
| Naam van het product | Airbags voor boten |
|---|---|
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Deeltjes | 1-6Aanvragen of op aanvraag |
| kenmerk | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Naam van het product | Drijvende zakken |
|---|---|
| kenmerk | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Versterking | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Naam | Maritieme onderwater luchtliftzakken |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Productnaam | Drijvende zakken |
|---|---|
| Materiaal | Top Notch PVC Coating Fabric |
| Kleur | Zwart, geel, oranje of als verzoek |
| Functie | Superieure drijfvermogen |
| Applicatie | Salvage Operations, Underwater Construction |
| Productnaam | Bootslift-helper |
|---|---|
| functie | Duurzame constructie, gemakkelijk vullen en legen |
| Versterking | Nylonstof |
| Garantie | 36 maanden |
| Hefvermogen | 200 kg tot 50 ton |
| Naam | Maritieme onderwater luchtliftzakken |
|---|---|
| Kenmerken | Duurzaam gebouwd, gemakkelijk te vullen en leeg te maken |
| Versterking | Nylon stof |
| Materiaal | PVC-bekledingsstof |
| Liftvermogen | 200 kg tot 50 ton |