| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| Ambalajlama | Paletler, ahşap kutu |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Takviye | Naylon Kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst sınıf PVC kaplama kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Yastık |
| Özellik | Dayanıklı ve güvenilir yapı |
| Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 200kg to 50 Tons |
| Type | Cylindrical |
| Layers | 1-6Ply, or as Request |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Çentik PVC kaplama kumaş |
| Takviye | Naylon kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Özellik | Üstün yüzdürme |
| Ürün adı | Sualtı Asansör Torbaları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Çentik PVC kaplama kumaş |
| Takviye | Naylon kumaş |
| Kaldırma kapasitesi | 200kg ila 50 ton |
| Tip | Paraşüt |
| Product Name | Underwater Lift Bags |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |
| Product Name | Marine Floating Barrier |
|---|---|
| Material | TOP Grade PVC Coating Fabric |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Lifting Capacity | 200Kg to 50 Tons |
| Type | Pillow |