| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Usage | Weight Testing |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Usage | Weight Testing |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Usage | Weight Testing |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Usage | Weight Testing |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Usage | Weight Testing |
| Layers | 1-6Ply, or As Request |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Feature | Durable Construction |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Feature | Durable Construction |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |
| Name | Underwater Lifting Bags |
|---|---|
| Feature | Durable Construction |
| Material | Superior PVC Coating Fabric |
| Lifting Capacity | 100kg to 60 tons |