| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار |
|---|---|
| مواد | PVC Top Notch |
| بسته بندی | پالت ، جعبه چوبی |
| استفاده | تست وزن |
| گارانتی | 3 سال |
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام، پر کردن و تخلیه آسان |
|---|---|
| مواد | پی وی سی |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| ظرفیت | 15 تن - 150 تن |
| لایه های | 1-6Ply، یا به عنوان درخواست |
| نام | کیسه های آب تست بار جرثقیل |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام |
| مواد | PVC با کیفیت بالا |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| ظرفیت | 1T - 150T |
| نام | کیسه های آب تست بار جرثقیل سنگین |
|---|---|
| ویژگی | ظرفیت بار قابل تنظیم |
| مواد | PVC فوق العاده |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| ظرفیت | 1T - 150T |
| Name | Load Testing Water Bags |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| لایه های | 1-6Ply، یا به عنوان درخواست |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| نام | ساختارهای ساحلی کلاهک آزمایش کیسه های آب |
|---|---|
| مواد | پی وی سی درجه یک |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| لایه های | 1-6Ply، یا به عنوان درخواست |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm، یا به عنوان درخواست |
| نام | ساختارهای ساحلی کلاهک آزمایش کیسه های آب |
|---|---|
| مواد | پی وی سی درجه یک |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| لایه های | 1-6Ply، یا به عنوان درخواست |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm، یا به عنوان درخواست |
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار جرثقیل |
|---|---|
| Material | Top Notch PVC |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Loadcell | 10-150 Tons |
| Capacity | 1T - 150T |
| Features | Durability, Adjustable Weight |
|---|---|
| نام | کیسه های آب برای آزمایش بار جرثقیل |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Material | Top Notch PVC |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |
| Features | Durability, Adjustable Weight |
|---|---|
| Name | Crane Load Test Water Bags |
| Material | Top Notch PVC |
| Reinforcement | Nylon Fabric |
| Thickness | 0.4mm-2.5mm, or As Request |