| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| گارانتی | 36 ماه |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| برنامه | آزمایش بار ساختاری ، آزمایش بار اثبات |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| برنامه | آزمایش بار ساختاری ، آزمایش بار اثبات |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| ویژگی | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مواد | پارچه روکش پی وی سی |
| ظرفیت بالابری | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مادی | پارچه روکش پی وی سی |
| نشان | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| ظرفیت بلند کردن | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مادی | پارچه روکش پی وی سی |
| نشان | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مادی | پارچه روکش پی وی سی |
| نشان | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مادی | پارچه روکش پی وی سی |
| نشان | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |
| ضخامت | 0.4mm-2.5mm یا به عنوان درخواست |
| نام محصول | کمک کننده بلند کردن قایق |
|---|---|
| تقویت | پارچه نایلونی |
| مادی | پارچه روکش پی وی سی |
| ظرفیت بلند کردن | 200 کیلوگرم تا 50 تن |
| نشان | ساخت و ساز بادوام ، پر کردن و تخلیه آسان |